ZABUŻE DWÓR
Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Drodzy Goście,

Witamy Państwa ponownie w naszym hotelu.. Od 4 maja będziemy świadczyć usługi z pewnymi ograniczeniami,  jednak dołożymy wszelkich starań, aby Wasz pobyt był wyjątkowy i bezpieczny.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami.

Serdecznie witamy!

Załoga  DWORU W ZABUŻU

Zabezpieczenia hotelu

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia Gości hotelowych i pracowników hotelu wdrożyliśmy już wszystkie wytyczne dotyczące funkcjonowania hoteli w trakcie epidemii COVID-19 opracowane przez Ministerstwo Rozwoju oraz Główny Inspektorat Sanitarny z dnia 28.04.2020.

Zapraszamy do zapoznania się z procedurami bezpieczeństwa i informacjami na temat funkcjonowania SPA w nowej formule bezpieczeństwa:

BEZPIECZNY HOTEL – ZASADY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY

Kontakt bezpośredni

Jeśli potrzebują Państwo pomocy, mają jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: tel:+48 83 3598725 lub mailowo na adres: zabuzedwor@zabuzedwor.pl

Przydatne informacje

Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji.
Jeśli obserwują Państwo u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), prosimy niezwłocznie skontaktować się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystać z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/

NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Zobacz, jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych Gości.