WELNESS & SPA
Rytuały pielęgnujące ciało

Relaksująca aroma-pielęgnacja ciała

Pobudzający zmysły w zależności od nastroju – ukoi bądź doda energii rytuał pielęgnacyjny ciało, bazujący na aromaterapii. Wygładza ciało pozostawiając je jedwabiście gładkie otulone wonnym zapachem. Zabieg rozpoczyna aromatyczny zabieg złuszczania naskórka solą morską zatopioną w pobudzających lub kojących zmysły olejach. Masaż ciała na bazie cennych olei z kozim mlekiem.

Kojąca pielęgnacja ciała z różą

Rytuały pielęgnacyjne na ciało bazujące na preparatach z róży czerwonej, w zależności od oczekiwanego rezultatu do wyboru dwa rytuały. Kojąca regeneracja z łagodnym enzymatycznym wygładzeniem lub regeneracja z solnym wygładzeniem ciała. Masaż na bazie różanych olei z kremem z koziego mleka.

Relaksująca pielęgnacja ciała z lawendą

Rytuał pielęgnacyjny ciało rozpoczynający się od słodkiego zabiegu złuszczania naskórka na bazie peelingu z kwiatem lawendy. Masaż ciała na bazie relaksującej mieszanki olejków i koziego mleka.                    

Aromatyczny peeling solno-olejowy

Aromatyczny zabieg złuszczania naskórka solą morską, zatopioną w pobudzających lub kojących zmysły olejach.

Parafina na dłonie…

Zadbane dłonie to idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną skórą rąk. Osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach, mogą odetchnąć. Po zabiegu z wykorzystaniem parafiny od razu zobaczymy różnicę. Dłonie staną się miękkie i cudownie gładkie. Efekt tego zabiegu utrzymuje się do kilku dni.

Rytuał herbaciany ogród

Dalekowschodnia wyprawa do kraju kwitnącej wiśni. Rytuał odtoksycznia i odnawia skórę, przywraca harmonijne, jędrne kształty. Skóra nabiera zdrowego, lśniącego kolorytu.

NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Zobacz, jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych Gości.