WELNESS & SPA
Masaże

Poczuj magię relaksu i odprężenia dzięki masażom ciała

Aromatyczny masaż twarzy Asahi na bazie olei;

Za pomocą tego masażu kobieta może pozbyć się drobnych zmarszczek, drugiego podbródka, poprawić krążenie krwi, poprawić owal twarzy, odświeżyć cerę. Wiele kobiet zaskoczonych będzie skutecznością metody. W trakcie zabiegu jest aktywne oddziaływanie na wszystkie struktury twarzy, nawet kości. Efekt jest natychmiastowy. Przy tym masażu jest brak odczucia bólu, wręcz przeciwnie, masaż relaksuje, dodaje sił i energii.

Relaksacyjny Chiromasaż na bazie olei;

 • Twarz
  Niezwykle przyjemny, odmładzający masaż strukturalno-miorelaksacyjny. Wykonywane są specjalne techniki masażu, które redukują zmarszczki mimiczne, poprzez selektywne, fizjologiczne rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za ich powstawanie. Dzięki temu, chiromasaż, w pewnym stopniu stanowi alternatywę dla zabiegów z botoksem. Działa również profilaktycznie zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się. Ten typ masażu usuwa także napięcie mięśni szyi i obręczy barkowej. W końcu kobieta młodsza 7-10 lat bez bolesnych i kosztownych procedur

 •  Ciało
  Wspaniały, relaksujący i przeciwstarzeniowy masaż miointensywny całego ciała wykorzystujący cała gamę różnorodnych technik. Pozytywnie wpływa na elastyczność mięśni, stawy, a także krążenie krwi i limfy. Redukuje problemy związane ze skórą (powstałe także na skutek nadwagi), takie jak zmniejszenie jej sprężystości, suchość, cellulit. Chiromasaż, jako masaż leczniczy, stosowany jest w przypadku zmęczenia i napięcia mięśni oraz w dolegliwościach czynnościowych i funkcjonalnych całego aparatu ruchowego.

Permanent Contour masaż ciepłymi stemplami

Idealnie nasączone parą i doprowadzone do odpowiedniej temperatury stemple zarówno na twarz jak i ciało. Starannie wyselekcjonowane składniki do naszych stempli, w każdym z nich drzemie siła z głębi roślin. Prostolinijność i hojność drogocennych składników odpowiednie na potrzeby każdej skóry.

Sassi de Vulcano

Masaż kamieniami jest szczególnie wskazany jeśli potrzebujesz wyciszenia, głębokiego relaksu i odprężenia. Relaksacyjne działanie masażu podgrzanymi naturalnymi kamieniami oparte jest przede wszystkim o dotyk i ciepło. Masaż gorącymi kamieniami to pobudzanie krążenia, niwelowanie napięć mięśniowych i emocjonalnych, poprawa odżywienia i dotlenienia skóry, zwiększenie głębokości oddechu. Poczuj niezwykłą przyjemność i głęboki relaks.                      

        

Aromatyczny masaż relaksacyjny z mieszanką olejków

 • Całościowy                                                                                                                                                                
 • Częściowy                                

Aromatyczny masaż na bazie aksamitnego masła koziego

 • Całościowy                                                                                                                                                                
 • Częściowy                                                                                                                  

Klasyczny masaż na bazie olei

 • Całościowy                                                                                                                                                                
 • Częściowy                                                                                                                  

Masaż stóp

Niezwykle odprężający i relaksujący masaż, przynosi ulgę i ukojenie zmęczonym stopom. Dzięki znajdującym się na stopach licznym punktom refleksoterapeutycznym, masaż działa na cały organizm, usprawnia przepływ energii, stymulując organy i poprawiając ich pracę

NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Zobacz, jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych Gości.