WELNESS & SPA
Lifting bez skalpela

Wyjątkowy zabieg dla każdego…

Fale Radiowe ( RF )

Zabieg z użyciem fal radiowych to jedna z najlepszych metod nieinwazyjnego odmładzania skóry. Dzięki falom radiowym możemy osiągnąć podobny efekt, jaki dają nam nieprzyjemne i bolesne zabiegi medycyny estetycznej. Zabiegi falami radiowym wykorzystywane są również do modelowania ciała. Spłycenie zmarszczek na czole, w okolicy oczu oraz ust, poprawia kontury twarzy, zmniejszenie blizn, ujędrnienie skóry ciała szczególnie ramion i dekoltu, zmniejszenie rozstępów oraz „podnoszenie pośladków” widoczne są już po pierwszych zabiegach.                                    

Liposukcja nieinwazyjna

Liposukcja ultradźwiękowa to rewolucja w dziedzinie wyszczuplania.

Jest nowoczesnym, nieinwazyjnym zabiegiem redukującym złogi tłuszczu i cellulitu znajdujące się w miejscach dla nas ważnych tj.: brzuch, uda, talia, biodra, pośladki czy ramiona.

Efekty osiągnięte po serii zabiegów porównywalne są do efektów uzyskanych drogą tradycyjnej liposukcji.

Dermomasaż

Zwany jest także masażem podciśnieniowym. Wykorzystuje głowice, które wytwarzają na powierzchni ciała podciśnienie. Działa na wszystkie warstwy skóry i podskórną tkankę tłuszczową.

Zabieg można stosować na całe ciało, również na twarz.

Zabiegi są nieinwazyjne, nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry, u wielu osób po 15-20 zabiegach efekty są porównywalne do efektów liposukcji chirurgicznej. Dermomasaż pobudza lokalne mikrokrążenie, zwiększa elastyczność i jędrność skóry. Następuje likwidacja cellulitu oraz widoczna redukcja obwodów talii. Blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Likwiduje uczucie napięcia mięśniowego.

NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Zobacz, jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych Gości.