WELNESS & SPA
Ceremonie SPA

Festiwal pięciu zmysłów

Ceremonie pozwalają zapomnieć o codzienności, odganiają stres. Kojący dotyk, inspirujący zapach czy smak świeżego owocu, spokojne dźwięki i piękny widok – to dzięki nim osiągamy poczucie odprężenia, i to dzięki nim pojawia się łagodny uśmiech na twarzy. Nowe doznania. Powrót do natury. Kontakt z aromatem polnych ziół, magia dotyku. Wiedza połączona z najlepszymi produktami. Prostolinijność i hojność. Autentyczność i zmysłowość.

Podróż do Spa to ucieczka od codzienności. Wyjątkowe miejsce, enklawa dobrostanu. To miejsce, w którym zachodzi alchemia między cennymi składnikami roślin, a skórą. Poczuj się dobrze we własnej skórze. Perfekcyjne połączenia najcenniejszych składników. Gwarancja efektywności i bezpieczeństwa. Zrozumienie potrzeb. Kompetencja i charyzma – unikalna pielęgnacja SPA.

Poddaj się tym wyjątkowym połączeniom i pozwól się zdobyć.

Ceremonia wygładzająca dłonie z różą

Zmysłowy ceremoniał pielęgnujący dłonie. Intensywnie odżywiająca kąpiel w mleku kozim oraz wygładzający peeling z płatkami róży pozostawi aksamitną miękkość oraz przywróci niezrównany komfort suchej skórze. Olejek różany przeniesie nas w podróż do Orientu.

Ceremonia wygładzająca dłonie z lawendą

Relaksująca ceremonia na dłonie pozwoli nam na chwilę odprężenia. Peeling z kwiatów lawendy idealnie wygładzi naszą skórę i pozostawią ją jedwabiście miękką. Olejek lawendowy przyniesie ukojenie suchej skórze.

Ceremonia wygładzająca stopy z lawendą

Odświeżająca ceremonia pielęgnująca stopy. Ziołowa kąpiel oraz wygładzają biała glinka z solą morską pozostawi aksamitną miękkość i uchroni przed potliwością. Zbawienna lawenda o działaniu antyseptycznym otuli pięknym zapachem i doda lekkości.

Ceremonia wygładzająca stopy z różą

Zmysłowy ceremoniał pielęgnujący stopy. Intensywnie nawilżająca kąpiel w mleku kozim ukoi zmęczone stopy. Enzymatyczna biała glinka oraz wygładzająca sól morska pozostawi aksamitną miękkość. Jedwabisty zapach róż będzie towarzyszył przez cały dzień.

NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Zobacz, jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych Gości.