ZABUŻE DWÓR
Zakwaterowanie

Dwór

Budynek dworu to 8 ekskluzywnych pokoi wraz z łazienkami. do dyspozycji gości oddana została sala bankietowa dla ok. 120 os., sala kominkowa oraz fortepianowa.

Stajnia Spa

9 komfortowych pokoi z klimatyzacją i łazienkami

Wszystkie pokoje wyposażone są w sejfy, suszarki do włosów, bezpłatny Internet Wi-Fi oraz telewizję satelitarną. W budynku znajduje się Kawiarnia z tarasem widokowym na Bug, Salon SPA, basen wewnętrzny, mini-basen z masażem oraz łaźnia parowa.

Oficyna

Dziesięć pokoi 2-os. z klimatyzacją i łazienkami

Wszystkie pokoje wyposażone są w sejfy, suszarki do włosów, bezpłatny Internet Wi-Fi oraz telewizję satelitarną. Budynek OFICYNY został odbudowany z najwyższą dbałością o szczegóły. Materiały wykończeniowe to gustownie ze sobą zestawione drewno, metal, szkło i kamień. Wszystko to dla pełnej satysfakcji naszych Gości. W oficynie znajduje się sala konferencyjna zapewniająca doskonałe warunki szkoleniowe dla grupy ok. 40os.

Domek ogrodnika

3 sypialenie 2 os., aneks kuchenny, pokój z kominkiem.

Domek to idealne miejsce dla zorganizowanej grupy poszukującej ciszy. Przed domkiem znajduje się weranda z widokiem na Bug.encyjna zapewniająca doskonałe warunki szkoleniowe dla grupy ok. 40os.

NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z COVID-19 Zobacz, jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych Gości.